Teletask Center

Contacteer onze binnendienst

Algemeen onthaal:
Ciska Wyckaert - T 09 381 85 00 – E info@stagobel.be

Orderafwikkeling, leveringen en administratie:
Elly De Paepe – T 09 381 85 28 – E elly.de.paepe@stagobel.be
Caroline Noterman – T 09 381 85 25 – E caroline.noterman@stagobel.be

Prijsoffertes of technische vragen over:

Kabelmanagement
Pascal Onderbeke – T 09 381 85 26 – E pascal.onderbeke@stagobel.be

MENNEKES industrieel contactmateriaal
Isabelle Beirlaen – T 09 381 85 13 – E isabelle.beirlaen@stagobel.be

MENNEKES e-Mobility
Thomas Devreeze – T 09 381 85 29 – E thomas.devreeze@stagobel.be

TELETASK domotica
Pieterjan Bulteel – T 09 381 85 36 – E pieterjan.bulteel@stagobel.be
Koen Debruyne – T 09 381 85 27 – E koen.debruyne@stagobel.be
Bij noodgevallen, buiten de kantooruren of in verlofperiodes, helpen wij u zo spoedig als mogelijk verder. U mag ons contacteren via volgend e-mail adres – E teletasksupport@stagobel.be

JUNG schakelmateriaal & KNX gebouwenautomatisatie,
WHD audiosystemen,
RADEMACHER rolluik- en poortsturingen

Koen Debruyne – T 09 381 85 27 – E koen.debruyne@stagobel.be
Danny Rogge – T 09 381 85 03 – E danny.rogge@stagobel.be

DEHN bliksem- en overspanningsbeveiliging
Cédric Ryckaert – T 09 381 85 15 – E cedric.ryckaert@stagobel.be